Новини

Ольга Кирилюк: Ніяк не могла зрозуміти, для чого розгортається уся ця драма із відміною ЗНО. Тепер все стало на свої місця..

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пряма мова – Ольга Кирилюк

Ніяк не могла зрозуміти, для чого розгортається уся ця драма із відміною ЗНО. Чому владі раптом знадобилося, аби це питання створило велику соціальну напругу? Бо справді важко пояснити людям, чому діти із окупованих регіонів мають тепер кращі умови для вступу до вишів, ніж діти українських військових.

Сьогодні я зрозуміла, для чого це було зроблено. Пішла хвиля пристидливих дописів, на зразок: та як ви смієте називати їх дітьми терористів? Ета же дєті!

«Депутати від ЄС, дайте можливість дітям із Донбасу навчатися!» – горлав у Раді депутат від слуг.

Усіх, хто проти такої несправедливості , починають публічно зацьковувати. Створюють атмосферу, за якої страшно бути проти того, що твориться в ОРДЛО, бо слово ОРДЛО не звучить, зате звучить слово ДІТИ. А як це ти можеш бути проти дітей? Та ти нєлюдь!

І тут мені одразу пригадалося відоме: ми будєм стоять за спіною женщін і дєтєй!

І тепер все стає на свої місця.

Діти – це просто перший етап! Етап нашого ментального прийняття ОРДЛО , через співчуття – ета же дєєєєті.

Другий етап – ну нє всє же там тєрарісти. Дійсно, не всі ж діти топтали український прапор. І не всі їхні мами били ногами прив’язану до стовпа жінку, так само як і не всі жителі ТОТ їздили голосувати за обнулєніє Путіна. І я справді вірю, що там є люди, які щиро чекають Україну. І пропагандисти знають, що ми в це віримо. І вдало нашою вірою маніпулюють.

Тільки от після цього вимальовується третій етап – тадаааам.. реалізація сивохиної платформи примирення – ми всі маємо попросити пробачення у жителів ТОТ. Ах ти проти? Фашист, нєлюдь! … І чергова порція цькування.

Ну і четвертий етап – втюхування ОРДЛО з російськими бойовиками у нашу Конституцію і їхнє подальше представництво у Верховній Раді.

Але перед тим, як втюхати це в Конституцію, потрібно спочатку втюхати це в наші мізки. Змусити прийняти. І це неможливо зробити без витягування з нас емоцій співчуття, тиску на наші моральні цінності. І публічного цькування за нібито відхилення від них. А як це можна зробити краще, ніж на прикладі нещасних дітей?!

Отже, нічого особистого – просто чергова інформаційно-психологічна спецоперація – нав’язування суспільству почуття провини. За війну, за агресію, за окупацію…. Прийміть наші вибачення й щедрі виплати.

А починається все завжди благородно – з ні в чому не винних дітей.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.


Повна версія посту|Більше тут }:
Ольга Кирилюк: Ніяк не могла зрозуміти, для чого розгортається уся ця драма із відміною ЗНО. Тепер все стало на свої місця..

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button