Блоги

Петро Порошенко вперше висловив думку про 5 питань Зеленського: “Слідкуйте за руками”, – порадив Порошенко. Це — неправда і маніпуляція.

Екс-президент України назвав “політичним шулерством” ініціативу Володимира Зеленського про всеукраїнський опитуванні в день виборів.

Колишній президент України Петро Порошенко вперше висловив думку з приводу 5 питань, які нинішній глава країни Володимир Зеленський намір поставити українцям 25 жовтня в день місцевих виборів. Відео зі своєю заявою, зробленою в Рівному, Порошенко оприлюднив на офіційному акаунті в Facebook.

Чинній владі не допоможуть сумнівні маніпуляційні опитування, які суперечать виборчому законодавству.

В офісі Президента хтось сказав, що це опитування ніби і є демократія. Це — неправда і маніпуляція. Подібно тому, як шапіто з артистами-недоучками не високе мистецтво. Високе мистецтво — це дещо інше. Опитування від Зеленського не демократія. Це — пропозиція «95 кварталу» довірливим виборцям ще раз зіграти з «Кварталом» в наперстки. Слідкуйте за руками. Два рази минулого року як вони обдурили людей. Третій раз найграндіозніший політичний обман в історії України не пройде.

Настав час, коли влада має не ставити питання, а нести відповідальність. Відповідати за витрати з коронавірусного фонду, коли вони закопали мільярди гривень в асфальт. Замість того, щоб підготувати країну до епідемії. І багато чого іншого, що вони наробили за півтора роки. І за не зроблене — так само мають відповідати.

 

Проведення в день голосування «опитування» — це плюндрування Конституції України, європейських міжнародних виборчих стандартів. І це шулерство

“Слідкуйте за руками”, – порадив Порошенко. Він висловив упевненість, що “найграндіозніший обман в історії України не пройде”. Порошенко підкреслив, що владі треба не ставити питання українцям, а відповідати за незроблене. Екс-президент назвав опитування “шулерство” і закликав не “оскверняти” Конституцію України і виборче право.

Петро Порошенко

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button