Блоги

Петро Порошенко : Я дуже вдячний Марині за підтримку , тепер мій час прийшов.

Петро Порошенко  на своїй сторінці в Фейсбук написав допис. Публікуємо мовою оригіналу.

Я дуже вдячний Марині за підтримку у важкі роки мого президентства. Тепер саме час, аби я підставив плече Марині в її служінні київській громаді.

Нагадаємо

Марина Порошенко балотується у Київраду від «Європейської солідарності»

 

Політичні сили заявляють про своїх кандидатів на місцеві вибори-2021, і повідомляють про те, кого із кандидатів на ту або іншу посаду чи до місцевої ради хочуть підтримати.

От і «Європейська Солідарність» заявила про свої наміри щодо виборів у столиці.

Марина Порошенко – кандидат у депутати

Зокрема, як повідомила пресслужба «ЄС», список «Європейської Солідарності» на виборах до Київради очолила Марина Порошенко – дружина п’ятого президента України Петра Порошенка. Її політсила висунула на з’їзді партії.

«Вона – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, яка багато років опікується гуманітарною сферою і розвитком інклюзивної освіти.  У 2018—2019 роках – голова Українського культурного фонду», йдеться у повідомленні політсили.

«Чому я іду в політику? Хочу сказати, не відчуваю себе політиком. Передовсім я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не байдуже, що буде з Україною, як буде розвиватися наша столиця», – зазначила Марина Порошенко.

Топ-10 кандидатів у депутати Київради від «ЄС»

Марина Порошенко, очоливши список партії на виборах до Київради, оголосила й прізвища кандидатів у депутати Київської міської ради від «ЄС».

Разом із нею до першої п’ятірки входять: секретар Київради Володимир Прокопів, юрист і правозахисник Леонід Ємець, лідерка молодіжної «ЄС» Дінара Габібуллаєва, ветеран і волонтер Олександр Погребиський.

У другій п’ятірці списку – Сергій Таран, Людмила Ковалевська, Віктор Кононенко, Костянтин Усов, Ольга Галицька.

Чому на мера – саме Кличко?

Також «Європейська Солідарність» заявила, що підтримуватиме на виборах на пост міського голови Києва чинного міського голову Віталія Кличка. На переконання членів партії, саме він реалізує реформу децентралізації, ініційовану командою Порошенка.

«У 2015 році наша команда делегувала на посаду Київського міського голови Віталія Кличка. Саме тоді Петро Порошенко розпочав курс на децентралізацію. Це істотно збільшило бюджет Києва. Децентралізація відкрила перспективи для реалізації багатьох амбітних програм, які змінили наше місто на краще. Ці зміни були би неможливі без істотного розширення фінансової бази місцевого самоврядування, на яке пішов Порошенко.  Ми підтримуємо чинного міського голову, який реалізовував політичний курс п’ятого президента України», – зауважив голова Київської міської організації партії Володимир Прокопів.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова
Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button