Блоги

Богдан напряму звернувся до Зеленського з одним проханням: “Поки не пізно. Дуже вас прошу”

Екс-глава ОП Андрій Богдан в інтерв’ю Дмитру Гордону безпосередньо звернувся до президента Володимиру Зеленському. Він попросив про “відставку”.

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан в кінці 4-годинного інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону звернувся безпосередньо до глави країни Володимиру Зеленському. Всі інтерв’ю є на YouTube-каналі журналіста “В гостях у Гордона”.

Богдан звернувся до Зеленського на прохання Гордона, який запропонував “нестандартно” закінчити інтерв’ю. Він закликав президента “зупинитися”. “Володимир Олександрович, я розумію, складні слова ви не почуєте. Поки ще не пізно нам зупиніться. Прокиньтеся, будь ласка. Дуже вас прошу”, – заявив екс-глава ОП

Варто відзначити, що Богдан в інтерв’ю, яке вийшло в ефір увечері 9 вересня, зробив ряд сенсаційних заяв про владній системі в Україні. Відео вийшло не надто втішним по відношенню до Зеленському, хоча відвертих звинувачень і неповаги екс-глава ОП не озвучував.

Богдан запевняв, що нове оточення Зеленського нечесно з суспільством і обмежує президента. Більша частина інтерв’ю стосувалася війни з Росією. Богдан висловив упевненість, що вона закінчиться, але не в недалекому майбутньому, так як зараз з Москвою немає “точок дотику”. Тим часом, він натякнув про таємні домовленості ОП з Москвою.

Діалог

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою "Думка автора".

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button