Блоги

Петро Порошенко :Якщо днями пана Фокіна не повернуть на пенсію, де він перебував останні 28 років,то  нас є всі підстави вважати…..

Заява Фокіна про особливий статус Донбасу — це капітуляція

Час освіжити «червоні лінії», які перед нормандським самітом тисячі людей накреслили перед Офісом Президента.

Представник України у переговорній групі пропонує росіянам навіть більше, ніж вони вимагають. Якщо в Мінських угодах йдеться лише про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, Фокін каже про особливий статус державного управління для усього Донбасу.

Якщо хтось цікавиться значенням слова «капітуляція», то оце воно і є. Тільки претензії у нас не до Фокіна, а до того, хто його призначив. У разі, якщо найближчими днями пана Фокіна не повернуть на пенсію, де він перебував останні 28 років,  нас є всі підстави вважатиу, що запропонована ним федералізація України це не особиста фантазія ветерана української політики, а позиція вищого державного керівництва України. Тоді це вже зовсім інша розмова.


Немає нічого важливішого для українців, ніж досягнення миру. Але не за будь-яку ціну! Ми ще раз радимо владі повернутися до фіксації чіткої дорожньої карти Мінських угод з пріоритетом насамперед безпекових кроків і до ідеї миротворців ООН. І до масованого тиску на Путіна, а не умиротворення крокодила.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами !

Дякуємо за увагу !

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button