Новини

Переселенка з Донецька: Гадаєте, діти махрових сeпарів сумлінно вчать українську мову, літературу та історію? Попри всю нелюбов і зневагу до “зеленої” влади вітаю цей крок.

Коли тільки починалися дискусії щодо скасування ЗНО для абітурієнтів з ОРДЛО та Криму, мене тіпало. Сьогодні продираюся скрізь стрічку та ледве утримуюсь від коментарів. Бо не маю ані сил, ані часу на срачі.

Просто запощу світлину свого похресника, який старанно готувався до ЗНО. Але за ним прийшли раніше, ніж Богдан встиг виїхати.

Свідомим вибором Богдана було попри небезпеку оприлюднювати громадянську позицію. Свідомим вибором Богдана було складати ЗНО.

До того ж, скасування ЗНО не скасовує іспити при вступі. Обов’язкові – українська мова та література, історія України + профільний предмет.

Гадаєте, діти махрових сепарів сумлінно вчать українську мову, літературу та історію? Як на мене, вони скоріше складатимуть “ЄГЕ” для вступу до вишу в росії.

До того ж, уже порахували, що максимально можлива кількість абітурієнтів з окупованих територій – 3000 осіб.

Мені аж цікаво, скільки з них зможуть виїхати цього року, з огляду на ситуацію з відкриттям виїзду з “дири” або з Криму.

Ще більш цікаво, як патріоти, особливо переселенці, уявляли собі інтеграцію окупованих територій. Інтегрують не адміністративні одиниці, інтегрують людей.

Попри всю нелюбов і зневагу до “зеленої” влади вітаю цей крок. Тому що мій Богдан не єдиний, хто обрав і всі ці роки зберігав у собі Україну.

Таких юнаків і дівчат значно більше. Вони отримали нові можливості будувати своє життя тут, в Україні.

Наталія Казьоннова

Нагадаємо, У Донецьку затримали двадцятирічного Богдана Максименка. У квартиру, де жив Богдан, бойовики увірвалися 10 квітня, вилучили техніку і забрали хлопця. Понад два місяці родина не знала, де він і що з ним. І нещодавно вдалося з’ясувати, що тримають хлопця в СІЗО 97-ї колонії в Макіївці. Затримали хлопця за його проукраїнську позицію.

Більше тут:
Переселенка з Донецька: Гадаєте, діти махрових сeпарів сумлінно вчать українську мову, літературу та історію? Попри всю нелюбов і зневагу до “зеленої” влади вітаю цей крок.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button