Новини

Відео. Колони російських БТРів, танків і вертольотів йдуть до кордону з Україною, жителі Ростова б’ють на сполох

Росія до кордону з Україною висунула величезну колону військової техніки, серед якої ракетні комплекси і напівпричепи авто для перевезення військових.

Як стало відомо Діалог.UA, Росія до українського кордону направила вертольоти, бойові машини піхоти, броньовані автомобілі “Тигр”, ракетні комплекси, тентовані автомобілі для перевезення людей, так само помітна бойова авіація. Кадри показали на Youtube каналі DialogUA – Завжди online.

Територією Ростовської області в сторону кордону з Україною проїхали колони російської військової техніки. Кадри були зняті жителями Ростовської області недалеко від обласного центру, а також в околицях міста Зерноград.

Судячи з коментарів, люди, які зняли і розмістили в Мережі відео, приголомшені масштабністю переміщення військ. Кажуть, що по трасі в напрямку кордону з Україною переміщалися десятки одиниць бойової техніки, причому повністю укомплектовані.

Нагадаємо, Кремль продовжує перекидання на окупований Донбас великої партії бронетехніки, зброї і боєприпасів. Також повідомлялося, що прикордонний катер Росії здійснив навмисну ​​провокацію і впритул підійшов до берега Бердянська, ігноруючи при цьому вимогу ВМС України. Раніше секретар РНБО Данилов, коментуючи інформацію про вторгнення РФ в Україні, зазначив, що велика кількість фахівців працюють над тим, щоб перешкодити злочинним планам Кремля щодо України.

За матеріалами сайту dialog

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button