Блоги

Олексій Гончаренко: Зеленський і справді казковий персонаж. За що не береться, все перетворює в хаос. Заспокоює лише одне…

Сьогодні дізнався, що відомий китайський вислів ”щоб ти жив у часи змін” має дещо інше значення в оригіналі. Там йдеться не про зміни як такі, а про хаос.
“Краще бути собакою у мирні часи, ніж людиною у часи хаосу”.
Що тут сказати? Ми з вами зараз можемо пересвідчитись у гіркій правоті цього прислів’я. “Зелені” дилетанти занурили країну в управлінський хаос. Навіщо інституції, навіщо процедури, навіщо правила? Все це замінює “зелене право”. Людям ― “велюровий карантин”, а “найвеличніший” в цей час на держдачі докурює всі айкоси.
Зеленський і справді казковий персонаж. За що не береться, все перетворює в хаос. Як наслідок, кожного дня проглядаємо стрічку новин з думкою, як все досі не завалилося. Заспокоює лише те, що є ще патріоти і державники, яким не байдужа доля країни. На них все тримається.
Греки вірили, що з хаосу народжується порядок. Був час розкидати каміння, настане час його збирати.
Впораємось! Тримаємо стрій!

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close