Блоги

Правознавець Денис Ярославський – Друзі, у мене для вас дуже неприємна новина. На жаль, нас усіх знову розвели як баранів.

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .  

Пост мовою оригіналу. Пряма мова – Денис Ярославський

Друзья, у меня для вас очень неприятная новость. К сожалению, нас всех опять развели как баранов.
Мне сообщили, что сегодняшний Луцкий сценарий, обсуждался в МВД ещё 2 недели назад. Только локацию с террактом, подбирали в другой области.

Данный спектакль, готовили под день голосования по “зеленому тарифу”. Все происходящее сегодня даже не цирк, а амбец ! (Для понимания, террорист был реальный дурак рецидивист, СБУ было не в курсе, думаю, президент тоже не знал).
Поздравляю, пока нам показывали шоу, закон проголосовали. Цены снизили на копейки, а крупные игроки на этом рынке, получили гарантии государства, относительно неизменности самых высоких тарифов в Европе.
Как же  этот цирк достал. Сколько еще будем терпеть?

Прийнято Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії”

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України
Опубліковано 21 липня 2020, о 13:27

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. 

Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. 

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. 

Правда завжди десь посередині.  Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше
Back to top button