Неформат

Як Тимур Хромаєв на пенсії запрацює

Как Тимур Хромаев на пенсиях заработает

Як Тимур Хромаєв на пенсії запрацює

Верховна Рада України 19 червня 2020 року прийняла законопроект № 2284 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення залучення інвестицій і впровадження нових фінансових інструментів», розроблений Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), яку очолює Тимур Хромаєв.

Крім залучення інвестицій, даний законопроект згодом повинен стати частиною пенсійної реформи, розпочатої ще в 2017 році.

Однією з особливостей документа є розширення повноважень НКЦПФР в частині контролю над недержавними пенсійними фондами та здійснення видачі / анулювання ліцензій на їх діяльність.

За розрахунками НКЦПФР, до 2021 році в накопичувальних недержавних пенсійних фондах буде закумульовано десь 80 млрд грн накопичень громадян.

Для реалізації планів з контролю над пенсіями українців, прийнять ВРУ законопроект повинен підписати президент України Володимир Зеленський.

Після цього, буде запущений механізм, який дозволить Тимуру Хромаєву, главі НКЦБФР і співзасновнику відкритого недержавного пенсійного фонду «АРТА», залучати пенсійні відрахування громадян в свій і інші НПФ (ред.- відкритим недержавним пенсійним фондом «АРТА» управляє ТОВ «АРТА Управління активами», яку заснував і контролює Тимур Хромаєв і Теймураз Багіров ще в «нульових»).

Так само варто відзначити, що Тимур Хромаєв неодноразово спростовував той факт, що він до сих пір контролює групу компаній «АРТА». Але завдяки інформації з відкритих джерел , можна побачити, що ті офшорні компанії, які декларує Хромаєв, володіють частиною ГК «АРТА», а сам Хромаєв досі користується авто, яке зареєстровано на ТОВ «АРТА Інвестиційні партнери».

Нагадаємо, що Тимур Хромаєв не раз фігурував в корупційних скандалах як в Україні, так і за кордоном.

Чи не вплине на роботу недержавних пенсійних фондів той факт, що глава майбутнього регулятора (ред. В разі підписання прийнятого ВРУ законопроекту Президентом) має свій власний НПФ – покаже час.

Правову оцінку таким спробам сконцентрувати в своїх руках те, на чому може отримати прибуток глава НКЦБФР Тимур Хромаєв повинні давати антикорупційні і правоохоронні органи.

Дата и время 13 липня 2020 м, 17: 21 Просмотры Переглядів: 150

Комментарии Коментарі: 0

Повна версія посту | Більше тут}: Як Тимур Хромаєв на пенсії запрацює

Дозвольте нам оперативно інформувати вас про новини в Україні та світі

Підпишіться на наш Телеграм канал

Пряма мова

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Показати більше

Пов'язані статті

Back to top button